+421 918 797 592 bojnice@rekreacnestrediska.sk

Ubytovanie

Rekreačné zariadenie Bojnice - Nad Zámkom sa nachádza v historickom mestečku Bojnice len pár minút chôdze od rozprávkového zámku a Národnej zoo. Priamo pri rekreačnom zariadení ústi turistický chodník vedúci k vyhliadkovej veži – Čajka v oblakoch. V jej areáli sa nachádza aj lezecký park Tarzania a množstvo atrakcií pre deti a dospelých. V historickom centre Bojníc môžete navštíviť okrem iného aj Múzeum praveku, vystúpenie sokoliarov, vyhľadávané kúpalisko Čajka a v neposlednom rade aj nádherný kúpeľný park. Rekreačné zariadenie ponúka ubytovanie v 2-lôžkových apartmánoch, 2-lôžkových a 4-lôžkových izbách hotelového typu s vlastným sociálnym zariadením, ako aj 2-lôžkových a 6-lôžkových izbách turistického typu so spoločným sociálnym zariadením. Všetky izby sú po kompletnej rekonštrukcii. Celková kapacita zariadenia je 114 lôžok. Celková kapacita izieb s vlastným sociálnym zariadením je 98 lôžok.

Prízemie:

3x šesťlôžko
1x dvojlôžko

Prvé poschodie:

2x dvojlôžko
9x štvorlôžko
1x apartmán

Druhé poschodie:

3x dvojlôžko
11x štvorlôžko
1x apartmán

Izba klasik:

V rekreačnom zariadení sa môžete ubytovať v niektorej z 25 pekne zariadených štandardných izieb. Ubytovacia časť je vkusne zariadená manželskými, jednolôžkovými alebo zabezpečenými poschodovými posteľami. V každej izbe je TV, menší stolík so stoličkami a skrine s úložným priestorom. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo a toaleta.

Apartmán:

V ponuke máme aj 2 apartmány. Každý z apartmánov ponúka komfortné ubytovanie pre dvoch hostí. Apartmány sú rozdelené na spálňu a obývaciu časť. V obývacej časti sa nachádza sedacia súprava, TV a odkladací priestor. Apartmány disponujú priestrannou samostatnou kúpeľnou a WC.

Turistická časť

Na prízemí rekreačného zariadenia sa nachádzajú tri šesťlôžkové a jedna dvojlôžková izba. Izby sú vybavené zabezpečenými poschodovými posteľami a skriňou s odkladacím priestorom. Na chodbe je k dispozícií spoločné sociálne zariadenie a kuchynka. Turistická časť disponuje vlastným vchodom.

 

  Rekreačné zariadenie Bojnice – Nad Zámkom
  Rekreačná
  972 01 Bojnice

  Manažér: Ema Hrnčiarová
  Tel.: +421 918 797 592
  Email: bojnice@rekreacnestrediska.sk

  NAŠE ĎAĽŠIE STREDISKÁ

  Horský hotel Bartoška
  Čremošné 137
  039 01 Čremošné-Turčianske Teplice

  Manažér: Mária Bielichová
  Tel.: +421 908 470 376
  Email: bartoska@rekreacnestrediska.sk


  Rekreačné stredisko Tesáre
  95621 Tesáre
  okres Topolčany

  Manažér: Miloš Vavrda
  Telefón: + 421 905 877 661
  Email: tesare@rekreacnestrediska.sk


  RZ Prašník-Dúbrava
  922 11 Prašník
  okres Piešťany

  Manažér: Miroslav Kaclík
  tel: +421 911 288 834
  email: prasnik@rekreacnestrediska.sk